ORGANIZACJA
POŻYTKU
PUBLICZNEGO

Przekaż darowiznę
Zróbmy Pawłowi prezent na ŚWIETA!

Podopieczny Fundacji 225.Paweł Kraszkiewicz, mimo swojego stanu zdrowia wziął udział w VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. WOLNOŚĆ JEST W NAS! DUMNI ZE SWOJEJ NIEODLEGŁEJ!

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe Koncert Charytatywny Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II pt. GRAMY DLA PAWŁA z udziałem Krzysztof Filasiński i Przyjaciele, prowadzenie Marco Bocchino

Filharmonia Pomorska

4 grudnia 2018, godz. 18.30

Koncert dedykujemy Podopiecznemu Fundacji -Pawłowi Kraszkiewiczowi, który w grudniu 2016 zachorował nagle na zapalenie poprzeczne rdzenia kręgowego – efekt: w ciągu kilku godzin Paweł został całkowicie sparaliżowany.
Obecnie jeden z ważnych etapów rehabilitacji Pawła to… codzienny spacer! Dla wielu z nas rzecz prozaiczna, dla Pawła, który mieszka na trzecim piętrze to prawdziwe wyzwanie!

CEGIEŁKI OD SERCA o wartości 50zł. można nabyć w biurze Fundacji Skarbowości:
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 12/5 w godz.: 9.00 – 15.00
tel.: 52 332 92 41 lub 608 343 475
biuro@fundacjaskarbowosci.pl

Fundusze zebrane ze sprzedaży cegiełek przeznaczone zostaną na zakup schodołaza, aby Paweł mógł cieszyć się codziennymi spacerami.

W Holu Filharmonii przed i po koncercie:

Zapraszamy serdecznie!
Twoja pomoc ma wielkie znaczenie!
Dziękujemy za wrażliwość i wsparcie!