fbpx
1procent

Organizacja
Pożytku
Publicznego
KOPIUJ KRS >

EnglishFrenchGermanPolishSpanish
My Skarbowcy

19 561 zł. na schodołaz dla Pawła Kraszkiewicza

Udostępnij

Zakończyliśmy kampanię świąteczną pod nazwą SCHODOŁAZ DLA PAWŁA na rzecz Pawła Kraszkiewicza.

Zobaczcie jak było pięknie podczas Koncertu Charytatywnego Fundacji Skarbowości w Filharmonii Pomorskiej: https://www.youtube.com/watch?v=hKzSM-pnQAk

Posłuchajcie, co powiedział w radiu o synu naszej koleżanki Prezes Fundacji Skarbowości – Sławomir Dworski oraz koordynator projektu – Magdalena Dworska: http://www.radiopik.pl/public/info/2018/74598/2018-12-02_154392954310.mp3

Dzięki hojności Darczyńców zebraliśmy łącznie 40 361zł. /bilety – cegiełki na Koncert, kiermasz, kiermasz online, sms, płyty, konta, Fundusz Darczyńców /

Po odliczeniu kosztów: 21 000zł / nagłośnienie, oświetlenie, orkiestra, artyści, prowadzący, obsługa filharmonii, obsługa fotograficzna i filmowa, prace graficzne, wydruk biletów i ulotek, prace reklamowe, obsługa księgowo-biurowa, podziękowania, dekoracje, koszty kiermaszu / to kwota  19 561 zł. na schodołaz.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli zakup urządzenia, które pozwoli Pawłowi korzystać z codziennych spacerów.

Przeczytajcie, co napisała do nas po koncercie Pani Lucyna Kraszkiewicz – mama Pawła:

 

„Dzień dobry.

Wczorajszy wieczór był dla nas, a zwłaszcza dla Pawełka nie tylko wydarzeniem kulturalnym, ale przede wszystkim emocjonalnym.

Nie spodziewał się, że tyle osób go wspiera i o nim myśli. Ten cudowny koncert był  dla niego i to się czuło od samego wejścia do Filharmonii. Potem te ciepłe słowa, które padły ze sceny a kierowane do niego – dodały Pawłowi skrzydeł. W domu powiedział mi, że choć ksiądz Ryszard przy kręceniu filmiku stał za wózkiem, to czuł, że rozmawia właśnie z nim. Padła też “groźba” ze strony Pawła, że za rok zaśpiewa na tej scenie (sam na nią wejdzie) razem z Panem Krzysztofem :-).

Wczorajszy koncert i spotkania po nim dodały też siły mojej cudownej mamie. Dzięki niej możemy funkcjonować, a te wszystkie pochwały, które wczoraj usłyszała pod swoim adresem były dla niej bardzo budujące.

Dzisiaj też od samego rana słyszę od koleżeństwa same pochwały dotyczące wczorajszego wieczora. Również u nich było wiele emocji i wzruszeń.

Pani Magdo za Pani pośrednictwem chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego koncertu:

– Pani, Panu Prezesowi i innym osobom z Fundacji

– Panu Krzysztofowi Filasińskiemu

– artystom – bohaterom sceny

– osobom, które z przyjemnością poznaliśmy

– i tym wszystkim mniej widocznym, których nie poznaliśmy, może nawet nie spotkaliśmy – ale byli tam by pomóc.

Serdecznie pozdrawiam. Lucyna Kraszkiewicz.”

 

Rodzina Pawła nadal walczy o zdrowie chłopca i powrót do podstawowej sprawności. Taką szansę daje intensywna rehabilitacja chłopca, która pochłania ogromne koszty.

Pawła można nadal wspierać:

  1. Uczestnicząc w XIX Bal Charytatywnym Fundacji Skarbowości, 26 stycznia 2019, szczegóły w zał. i : TUTAJ
  2. Przekazując darowiznę na subkonto dedykowane nr 03 1240 1183 1111 0010 7412  4278  z dopiskiem 225. Paweł Kraszkiewicz
  3. Przekazując darowiznę online:  https://www.fundacjaskarbowosci.pl/przekaz-darowizne/, cel szczegółowy: 225. Paweł Kraszkiewicz
  4. Wysyłając SMS na numer 72 601 o treści WSPIERAM.225 /koszt SMS 2,46 z VAT Regulamin: www.fundacjaskarbowosci.pl
  5. Przekazując 1% podatku – KRS 0000039541, cel szczegółowy: 225. Paweł Kraszkiewicz
  6. Wspierając Fundusz Darczyńców poprzez regularne darowizny: https://fundacjaskarbowosci.pl/korzysci/

Dziękujemy!

Dołączcie do nas! Razem możemy więcej!

    Calculate Shipping