ORGANIZACJA
POŻYTKU
PUBLICZNEGO

Przekaż darowiznę
Świąteczna niespodzianka dla każdego, kto przekaże darowiznę na Świąteczny Fundusz Darczyńców

Fundacja Skarbowości w ramach programu wieloletniego „ Niepodległa” wydała wyjątkowy KALENDARZ trójdzielny na 2019 rok z okazji 100.lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100.lecia Skarbowości, które przypada na 2019 rok.

Na zdjęciu kalendarza Miss Foto XVII Mistrzostw Polski Skarbowców, Wisła 2018 – Mariola Tomaszewska, IAS Szczecin, US Gryfice!

Teraz każdy kto do 31 grudnia 2018 przekaże darowiznę na rzecz Świątecznego Funduszu Darczyńców, nie mniejszą niż 30 zł otrzyma w podziękowaniu KALENDARZ oraz świąteczny upominek z GALERII Artystyczno – Charytatywnej Fundacji Skarbowości.

Wystarczy

1. Przekazać darowiznę tytułem Świąteczny Fundusz Darczyńców /do 31 grudnia br/
  2. Przesłać maila z dowodem wpłaty na adres: biuro@fundacjaskarbowosci.pl podając:
  1. Imię i nazwisko
  2. Adres do korespondencji
  3. Nr tel. do kontaktu z kurierem

Przekazane dane, zgodnie z RODO, zostaną wykorzystane wyłącznie do przesłania przesyłki pocztą kurierską.

Koszty przesyłki :

– powyżej 10 sztuk kalendarzy – GRATIS!

– w przypadku mniejszej ilości, koszt przesyłki – 10 zł.

Prezes zaprasza ☺

Pozdrawiamy przedświątecznie!