A jednak nie cały umieram…,to, co we mnie niezniszczalne trwa wiecznie…

„A jednak nie cały umieram…, to, co we mnie niezniszczalne trwa wiecznie…”

Jesteśmy Pokoleniem JP2
W 1978 roku, gdy rozpoczął się Wielki Pontyfikat św. Jana Pawła II mieliśmy po kilkanaście lat. Idee i nauczanie św. Jana Pawła II zdefiniowały całe nasze życie. Patron Fundacji prosił, aby pomnikami ku Jego pamięci były realne działania na rzecz najsłabszych i potrzebujących, dlatego z pasją tworzymy i realizujemy autorskie projekty inspirowane Jego nauczaniem i ideami dostarczając satysfakcji z pomagania.

POMAGANIE TO PRZYWILEJ, na który nie każdy może sobie pozwolić, dlatego…, pomagajmy póki jest nam to dane!

Aby dołączyć do nas nie musisz mieć wielkich pieniędzy. Prosimy tylko o chwilę Twojego czasu i zaangażowania :

Dołączcie do nas!
Budujcie razem z nami „Żywy Pomnik” św. Jana Pawła II, pokażmy razem światu, że Ludzi Dobrej Woli nie brakuje! Razem możemy więcej!

Zespół Fundacji Skarbowości