fbpx
1procent

Organizacja
Pożytku
Publicznego
KOPIUJ KRS >

EnglishFrenchGermanPolishSpanish
My Skarbowcy

Kiermasz Świateczny w Ministerstwie Finansów, 3 035zł dla Marka Muszyńskiego i Marcina Ferdyna

Udostępnij

Tak pieknie było na Wielkanocnym Kiermaszu Światecznym w Ministerstwie Finansów, organizowanym w ramach CSR Administracj.
Dziękujemy serdecznie za możliwość wzięcia udziału w tym pięknym i wartościowym wydarzeniu. Stoisko Fundacji Skarbowości dedykowane było ciężko chorym Podopiecznym Fundacji: Markowi Muszyńskiemu – III US Warszawa – Śródmieście oraz Marcinowi Ferdyn – IAS Warszawa.

 

Na leczenie i rehabilitację Podopiecznych zebraliśmy łącznie 1 765zł.

 

Dziękujemy serdecznie pracownikom Pierwszego oraz Trzeciego US Warszawa – Śródmieście i IAS Warszawa za ogromne zaangażowanie, przepiękne wytwory artystyczne i dekoracje świąteczne oraz pyszne ciasta i ciasteczka, które były słodkim dodatkiem do Kiermaszu.
Dziekujemy Zespołowi SkarboWolontariuszy: Anecie Wojciechowskiej, Beata Dąbrowska, Anecie Dąbrowskiej, Ewelina Sumińska, Beacie Sumińska – III US Warszawa – Śródmieście oraz Bożenie Kamińskiej – Urbańskiej – I US Warszawa – Śródmieście za wiosenne, pełne zaangażowania i pasji reprezentowanie swoich koleżanek i kolegów podczas Kiermaszu 🙂 Dziękujemy również bardzo serdecznie Zespołowi CSR w MF – Paniom Alicji Michalskiej i Blance Brzozowskaij za profesjonalne przygotowanie kiermaszu i dbałość o organizację całości. To dzięki wszystkim osobom zaangażowanym w całe przedsięwzięcie ciężko chorzy Podopieczi Fundacji nie czują się osamotnieni i mogą liczyć na pomoc i wsparcie, które zmienia na lepsze ich trudną sytuację zdrowotną.

 

SkarboWolontariusze z Pierwszego oraz Drugiego US Warszawa – Śródmieście zorganizowali również Wielkanocny Kiermasz Świateczny na terenie I US W-wa Śródmieście, co pozwoliło zebrać dodatkową kwotę 1 270 zł na leczenie i rehabilitację Marka Muszyńskiego i Marcina Ferdyn.

 

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy własnoręczniewykonali przepiekne ozdoby świateczne. Dziękujemy wszystkim, którzy te ozdoby zakupili wspierajac tym samym Podopiecznych Fundacji.

    Calculate Shipping