Mamy już pierwsze wpłaty:23,90zł przez portal POMAGANIE PRZEZ UBRANIE

Zacznij z nami POMAGANIE – POMAGANIE PRZEZ UBRANIE! Mamy już pierwsze wpłaty: 23,90zł przez portal POMAGANIE PRZEZ UBRANIE. Wszystko sprawdzone, system działa doskonale! Teraz, aby bez żadnego trudu i kosztów włączyć się w satysfakcjonujące pomaganie i wspierać Podopiecznych Fundacji wystarczy wykonać 3 proste czynności online:

1. Zalogować się przez portal POMAGANIE PRZEZ UBRANIE/zacznij pomagać
  2. Kliknąć: „Rozpocznij zbiórkę” i wybrać FUNDACJĘ SKARBOWOŚCI
  3. Kliknąć: “Zamów Worek” – Specjalny worek otrzymasz pocztą w ciągu 3-5 dni na wskazany adres
  4. Po wypełnieniu worka kliknąć: “Zamów kuriera” – Kurier odbierze od Ciebie worek bezpłatnie na wskazany adres i w dogodnym dla Ciebie terminie To wszystko!

Dowiedz się więcej: POMAGANIE PRZEZ UBRANIE! i koniecznie podaj dalej. Dziękujemy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z: Karolina Bugała, tel.: 576 430 800 e-mail: karolina.bugala@3r-recycling.pl