ORGANIZACJA
POŻYTKU
PUBLICZNEGO

Last Minute tylko dla Was! Włochy z Fundacją Skarbowości!

To ostatnia chwila, aby skorzystać z wyjątkowej okazji i wybrać się w PODRÓŻ Z SERCEM!

Pozostały nam ostatnie wolne miejsca na niezwykłą podróż do Włoch Lago di Garda – odpoczywasz, zwiedzasz, pielgrzymujesz.

Oferta opracowana i wynegocjowana przez Fundację Skarbowości z Biurem Podróży FRATER w ramach CSR/ Społecznej Odpowiedzialności Biznesu/ specjalnie dla Was, Waszych Rodzin, przyjaciół i znajomych.

Gwarantujemy wycieczkę przygotowaną na najwyższym poziomie przez biuro turystyczne FRATER działające na rynku od kilkunastu lat, wspaniałe i niezapomniane wrażenia, a przede wszystkim doskonałe towarzystwo!

Ostatnie wolne miejsca: Termin: 06 – 13.07.2019     Cena: Last Minute na hasło Fundacja Skarbowości:  1900 zł + 100 €

Zniżki dla dzieci:

0-3 lat: 960 zł + 0 €

4 – 12 lat: 1460 zł + 60 €

Informacje szczegółowe:

• Oferta i zapisy: Szczegóły: TUTAJ
  • Tel.: 52 322 61 07  lub 509 848 200 – hasło: Fundacja Skarbowości

Korzystając z programu Fundacji PODRÓŻE  Z SERCEM wspierasz ciężko chorych Podopiecznych Fundacji – Skarbowców oraz członków ich Rodzin.

Dziękujemy!

Zapraszamy serdecznie!