XIX Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów, 28 – 30 maja 2020 roku Nowy Targ!

Drodzy Pracownicy i Funkcjonariusze KAS!

Już wiemy!

XIX Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów odbędą w dniach 28 – 30 maja 2020 roku się w Nowym Targu!

Zaczynamy odliczanie  do fantastycznego wydarzenia, które poprzez sport i zabawę integruje ludzi dobrej woli – SKARBOWCÓW, wokół szlachetnych celów!

Wstępny harmonogram Mistrzostw:

28 maja – czwartek

Biuro zawodów od godz. 12.00 /Hala Lodowa

Msza św. inaugurująca XIX MPS pod przewodnictwem Abp. Andrzeja Dzięgi – Delegata KEP ds. Duszpasterstwa KAS

Rajd rowerowy o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ

Dyskoteka „Pod Chmurką” w Basenach Termalnych Gorący Potok/Szaflary

29 maja – piątek

Uroczyste otwarcie Mistrzostw, g. 8.30

Rozgrywki sportowe

Uroczysta Gala Finałowa, rozdanie pucharów i nagród, cz.I/Hala Lodowa/ połączona z zabawa integracyjną

30 maja – sobota

Rozgrywki sportowe

Uroczysta Gala Finałowa, rozdanie medali, pucharów i nagród cz.II/Hala Lodowa/ połączona z zabawa integracyjną

Ważne:

Ilość dyscyplin nie ulega zmianie:

1. Bieg
  2. Nordic walking
  3. Strzelanie
  4. Skok w dal
  5. Pływanie
  6. Tenis ziemny
  7. Tenis stołowy
  8. Badminton
  9. Przeciąganie liny
  10. Piłka siatkowa
  11. Piłka nożna

Zaczynamy treningi! Śledźcie nas na FB Fundacja Skarbowości – tu wszystkie informacje podajemy w pierwszej kolejności.

Wszystkie szczegóły w terminie późniejszym po szczegółowych ustaleniach ze współorganizatorem – Miastem Nowy Targ.

Baza noclegowa – Szaflary

Baza noclegowa – Nowy Targ