XXIII Pielgrzymka Pracowników KAS na Jasną Górę

Po raz dwudziesty trzeci spotkaliśmy się na Jasnej Górze jako Wielka Rodzina Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Tu wszystko nabiera sensu, tu utwierdzamy się nieustannie w przekonaniu, że “nie samym chlebem żyje człowiek…”

W uroczystościach udział wzięli Ks. Abp Andrzej Dzięga – Delegat KEP ds.Duszpasterstwa KAS,  Pan Piotr Walczak – Szef KAS i przedstawiciele MF, Pan Sławomir Dworski – Prezes Fundacji Skarbowości i przedstawiciele Fundacji  oraz przedstawiciele jednostek skarbowych wraz z rodzinami z całego kraju. Szef KAS odczytał przed Cudownym Obrazem AKT ZAWIERZENIA  pracowników resortu finansów Matce Jasnogórskiej w 100.rocznicę utworzenia polskiej administracji skarbowej oraz 100.rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Zapraszamy za rok, jak zwykle w drugą sobotę września.

Zespół Fundacji Skarbowości #JP2