Rok 2020 to… 365 dni możliwości zmieniania świata na lepsze! Dziękujemy wszystkim, którzy w mijającym roku w jakikolwiek sposób włączali się w nasze działania.

Dziękujemy wszystkim, którzy w mijającym roku w jakikolwiek sposób włączali się w nasze działania. Rok 2020  to… 365 dni możliwości zmieniania świata na lepsze!

W Nowym Roku życzymy przede wszystkim zdrowia, pełnej realizacji noworocznych postanowień oraz wykorzystania wszystkich możliwości jakie niesie 2020 rok. Dla nas to rok szczególny, w którym obchodzić będziemy 100.rocznicę urodzin Wielkiego Patrona Fundacji, św. Jana Pawła II oraz Jubileusz 20 – lecia Fundacji Skarbowości.

Fundacja to przede wszystkim Wy – wszyscy ludzie dobrej woli, skupieni wokół szlachetnych celów.

Dziękujemy, że jesteście! Razem możemy więcej, a dobro wraca i…zawsze się opłaca.

Pięknego świętowania Nowego Roku!

Sławomir Dworski,
Prezes Fundacji Skarbowości