Dołącz do Ogólnopolskiej Akcji #wspieramyszpitale w walce z COVID-9

„Pomaganie to przywilej…”

Ogłaszamy Ogólnopolską Akcję Fundacji Skarbowości pod nazwą 360.WSPIERAMY SZPITALE

Wszyscy próbujemy odnaleźć się w tej niezwykle trudnej sytuacji z jaką przyszło nam się zmierzyć m.in. jako społeczeństwu. Na pierwszej „linii frontu” pozostają lekarze, pielęgniarki, służby medyczne i szpitale. W chwili obecnej każdy z nas lub z naszych bliskich, przyjaciół i znajomych może stanąć przed koniecznością hospitalizacji. Jako Organizacja Pożytku Publicznego stajemy przed moralnym obowiązkiem wsparcia walki w zapobieganiu i leczeniu epidemii.

Nie mamy wpływu na zaistniałą sytuację, ale możemy, jako grupa zawodowa, okazać naszą solidarność i wsparcie dla służb medycznych opiekujących się chorymi – zarażonymi COVID-19.

Razem możemy w sposób znaczący wesprzeć służby medyczne i szpitale borykających się z niedoborem podstawowych środków ochrony. Ta akcja może uratować czyjeś życie!”

Prezes Fundacji Skarbowości, Sławomir Dworski

Możesz pomóc:

1. Przekazując dowolną darowiznę online  Tytułem: Darowizna – 360.WSPIERAMY SZPITALE
  2. Przekazując dowolną darowizn Fundacji Skarbowości nr 83 1240 1183 1111 0000 1291 2865
    Tytułem: Darowizna – 360.WSPIERAMY SZPITALE
  3. Wysyłając  SMS-a o treści WSPIERAM.360 na numer 72 601 /koszt  2,46 zł z VAT, REGULAMIN/
  4. Przekazując 1% KRS 0000039541    Cel szczegółowy: 360.WSPIERAMY SZPITALE  PITAX   lub   Twój e-pit

Jeżeli jesteś pracownikiem jednostki skarbowej:

Dołącz do nas! Zorganizuj zbiórkę w swojej jednostce skarbowej!

Jeszcze w tym tygodniu prześlemy odrębnym komunikatem szczegółowe info dot. zbiórki, która będzie odbywała się na podobnych zasadach jak Konkurs Dobroczynny KILOGRAMY DOBRA/portal zbiórki WSPIERAMY SZPITALE w przygotowaniu/.

Dołączcie do Nas! Razem możemy więcej!

Pozdrawiamy serdecznie życząc przetrwania tego trudnego okresu w zdrowiu.

Wasz Zespół Fundacji Skarbowości #PokolenieJP2