KOPIUJ KRS >

Dołącz do akcji OBIADY DLA MEDYKÓW! W partnerstwie z bydgoskim klubem BNI ruszyła Kampania Społeczna, która wspiera służby medyczne oraz lokalnych restauratorów!

Zbieramy środki na obiady dla medyków walczących z COVID-19!

COVID-19 nie odpuszcza! Słychać o nim wszędzie: w telewizji, radiu i na ulicach.

Chociaż wirusa nie widać gołym okiem, jest sprawcą ogromnych zmian, na które nie byliśmy przygotowani. Wypełnił znaną nam codzienność negatywnymi emocjami: strachem i niepewnością.

Medycy stawiają mu czoła codziennie. Ich praca to już nie tylko ratowanie ludzkiego życia.

Uczestniczą w walce z czasem i stawiają czoła problemom, na które nie ma rozwiązania.

A do tego ryzykują własne życie!

Medycy walczą na froncie z wirusem o nasze zdrowie i życie!

Właśnie dlatego należy im się wsparcie. Oprócz zwykłego „dziękuję”, zasługują na prosty, ludzki gest. Będzie nim ciepły posiłek, który dostarczymy do szpitali.

Członkowie BNI z regionu bydgoskiego wyszli z inicjatywą, by wesprzeć medyków i ratowników medycznych.  Z zebranych funduszy zakupimy obiady dla medyków bydgoskich szpitali. W akcję może się włączyć każdy.

Koszt jednego posiłku to 25 zł.Tylko od Ciebie zależy, jaką kwotę na to przeznaczysz. Być może posiłek, który ufundujesz, doda medykowi energii do dalszej pracy. Być może wywoła na jego ustach uśmiech. Bo chociaż raz to ktoś zatroszczy się o niego, a nie na odwrót.

W akcję włączył się bydgoski restaurator, który przygotuje domowe posiłki i dostarczy je do szpitali. Dlatego Twoje wsparcie ma podwójną siłę: pomoże medykom i uratuje przed upadkiem punkt gastronomiczny na mapie Bydgoszczy.

Dorzucisz się?