Dołącz do III Kampanii Antycovidowej: Kup cegiełkę #pulsokcymetr i wesprzyj ciężko chorych Podopiecznych!

Walczymy z COVID-19 i skutkami zakażenia!

COVID – 19 nie odpuszcza! COVID – 19 może być groźny!

Coraz więcej z nas “przechorowało” COVID – 19 lub ma wśród bliskich, przyjaciół i znajomych osoby dotknięte wirusem lub takie, które „dochodzą do siebie” po przebytej chorobie. Niestety nie wszystkim się to udaje…

Nie mamy wpływu na zaistniałą sytuację, możemy jednak okazać naszą solidarność z tymi, którzy zmagają się z wirusem, a zwłaszcza z tymi, którzy walczą z ciężkimi powikłaniami po przebytym zakażeniu. Szczególną uwagę kierujemy w stronę naszych ciężko chorych Podopiecznych, którzy ze względu na swoje schorzenia pozostają w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia i ciężkich powikłań po przebytej chorobie lub walczą z konsekwencjami zdrowotnymi w trakcie i po przebytym zakażeniu.

Celem kolejnej kampanii  jest stworzenie specjalnego FUNDUSZU ANTYCOVIDOWEGO, dzięki któremu będziemy mogli szybko reagować i natychmiastowo wspierać osoby z powikłaniami po przebytej chorobie! Z zebranych środków chcemy też m.in. zakupić #puksoksymetry* dla ciężko chorych Podopiecznych. Dzięki wskazaniom tego urządzenia można szybko zdiagnozować pierwsze objawy duszności i błyskawicznie zareagować w razie potrzeby!

Aby obdarować tym urządzeniem wszystkich Podopiecznych Fundacji potrzeba prawie 15 tys. zł + koszty przesyłki /razem prawie 18 tys.zł/

Dołącz do nas! Ta kampania, która może uratować czyjeś życie!

PORTAL ZBIÓRKI: https://walczymyzcovid19.fundacjaskarbowosci.pl/

Teraz każdy, kto przekaże na ten cel darowiznę nie mniejsza niż 100zł otrzyma w podziękowaniu #pulsoksymetr. Wystarczy:

1. Przekazać darowiznę nie mniejszą niż 100 zł + koszt przesyłki: 13zł /przy zamówieniu 10 pulsoksymetrów – koszt przesyłki gratis/:

– poprzez PORTAL ZBIÓRKI: https://walczymyzcovid19.fundacjaskarbowosci.pl/

– online: TUTAJ  – tu wybierz cel darowizny: 360.Walczymy z COVID-19

– lub na konto Fundacji: 83 1240 1183 1111 0000 1291 2865    Tytułem: Darowizna – 360.Walczymy z COVID-19

1. Przesłać dowód wpłaty na adres: biuro@fundacjaskarbowosci.pl podając ilość zamówionych pulsoksymetrów, imię, nazwisko, nr tel. i adres do przesłania przesyłki kurierskiej

Możesz też wspierać FUNDUSZ ANTYCOVIDOWY przekazując 1% KRS 0000039541

Cel szczegółowy: 360.Walczymy z COVID-19        Tutaj: PITAX   lub   Twój e-pit

DZIĘKUJEMY ZA WRAŻLIWOŚĆ I HOJNOŚĆ!

Jeżeli tylko możecie #Zostańciewdomu, dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Prezes Fundacji Skarbowości

Sławomir Dworski

*Pulsoksymetr to elektroniczne urządzenie, które pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów życiowych, zapewnia kontrolę kardiologiczno-respiracyjną. Służy do nieinwazyjnego pomiaru saturacji/natlenienia/ krwi. Urządzenie wskazuje stopień nasycenia hemoglobiny tlenem jako ważny parametr świadczący o funkcjonowaniu układu oddechowego. Dodatkowo mierzy też tętno.  Dzięki jego niewielkim rozmiarom można zawsze mieć go przy sobie.