Złote i srebrne serduszka ażurowe na rzecz Podopiecznych! Pomagaj przekazując złom złotej i srebrnej biżuterii!

Przekaż złom złotej i srebrnej biżuterii na rzecz Podopiecznych Fundacji!

Ze złomu wykonamy przepiękne złote i srebrne serduszka ażurowe /wys. 2,8 cm!/, które będzie można wylicytować na aukcjach na rzecz Podopiecznych na grupie POMOC OD SERCA – Aukcje na rzecz Podopiecznych Fundacji:   https://www.facebook.com/groups/286935932288105   lub zakupić jako cegiełkę od serca.

Każdy, kto przekaże złom złotej i/lub srebrnej biżuterii otrzyma w podziękowaniu Jubileuszowy Medal Fundacji SURSUM CORDA!

Dołączcie do nas! Dobro wraca i zawsze się opłaca! Dziękujemy!

Złom złotej i srebrnej biżuterii można przekazać w biurze Fundacji lub przesłać na adres:

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II, ul. Dworcowa 12/5    85-856 Bydgoszcz

Tel.: 608 343 475

WAŻNE! W celu przesłania pocztą kurierską podziękowania – medalu Jubileuszowego Fundacji “SURSUM CORDA”, prosimy załączyć do przesyłki adres do korespondencji wraz z numerem telefonu.

Wasz Zespół FS #PokolenieJP2