KOPIUJ KRS >

XIX Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar MF Przeniesione na jesień 2021r.!

Drodzy uczestnicy XIX MPS/Nowy Targ!

Informujemy, że w związku z obostrzeniami i aktualną sytuacją pandemiczną niezależną od Fundacji  XIX Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów nie odbędą się w planowanym terminie majowym.

Obecnie przygotowujemy z miastem Nowy Targ przeniesienie logistyczne imprezy na jesień 2021r.

O jesiennym terminie XIX MPS poinformujemy niezwłocznie po zakończeniu uzgodnień logistycznych i rezerwacji obiektów sportowych.

Podjęcie ostatecznej decyzji o terminie XIX MPS zależne jest jednak od rozwoju sytuacji pandemicznej w kraju i obowiązujących obostrzeń, dlatego ostateczna decyzja dot. przeprowadzenia wydarzenia jesienią podjęta zostanie do końca czerwca br z uwzględnieniem bieżącej sytuacji pandemicznej i obowiązujących obostrzeń.

Życzymy przede wszystkim przetrwania tego trudnego czasu w zdrowiu. Mamy wielką nadzieję na spotkanie jesienią br.

Wasz Zespół Fundacji Skarbowości #PokolenieJP2