Rozliczenie 1% za rok podatkowy 2020!

Drodzy Podopieczni i Darczyńcy!
Z satysfakcją informujemy, że w roku 2021 z rozliczenia 1% za rok podatkowy 2020 Fundacja Skarbowości pozyskała 977 386 zł !
Na liście 8 694 Organizacji Pożytku Publicznego, które zbierały 1% w roku 2021, Fundacja zajęła 114 miejsce w tzw. “rankingu” wysokości kwoty przekazanej przez podatników
oraz  100 miejsce w “rankingu” zaufania /18,4 tys. osób przekazało Fundacji Skarbowości swój 1%! Szczegóły:https://www.gov.pl/web/finanse/1-procent-podatku-dla-opp
Naszą siłą jesteście Wy – tylko dzięki Wam możemy realizować szlachetne cele!
Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania ciężko chorych Podopiecznych i Darczyńców, którzy za naszym pośrednictwem ich wspierają.
Ważne!
  • Drodzy Podopieczni, aktualnie rozliczane są i dodatkowo weryfikowane ręcznie środki z 1%, które zostaną zaksięgowane na indywidualnych kontach w systemie CRM najpóźniej do końca października 2021r.
  • Fundacja Skarbowości nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od kwot zebranych na rzecz Podopiecznych oraz kwot zebranych z 1%. Koszty działań na rzecz Podopiecznych pokrywane są z takich działań jak m.in.: utylizacja, ubezpieczenia, sprzedaż cegiełek, zakupy poprzez portal FaniMani, aukcje, darowizny od firm w ramach CSR/Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
  • Fundacja Skarbowości w sposób szczególny dba o swoich Darczyńców i Wolontariuszy, którzy w razie potrzeby mogą liczyć na pomoc w pierwszej kolejności.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś dołącz do nas! Wspierajmy się wzajemnie w chwilach trudnych, na które nie mamy wpływu. Mamy jednak wpływ na to w jaki sposób zatroszczymy się o siebie nawzajem! Twój 1% może zdziałać bardzo wiele tylko wtedy, gdy jest nas wielu!

Wspieraj działania Fundacji na rzecz ciężko chorych Podopiecznych oraz rozwoju automatycznych portali zbiórek:

Pozdrawiamy serdecznie, Wasz Zespół FS #PokolenieJP2  #jedenprocent