fbpx
1procent

Organizacja
Pożytku
Publicznego
KOPIUJ KRS >

EnglishFrenchGermanPolishSpanish
My Skarbowcy

Kup cegiełkę i pomagaj Ukrainie!

Udostępnij
Kobiet Kobietom!
Kup cegiełkę i pomagaj Kobietom z Ukrain! Promocje z okazji Dnia Kobiet – tutaj do 13 marca: https://fundacjaskarbowosci.pl/cegielki/
Z okazji Dnia Kobiet składamy naszym Paniom najserdeczniejsze życzenia. W tym dramatycznym czasie myślami i sercem łączymy się także ze wszystkimi kobietami, które poprzez inwazję rosyjską zmuszone zostały do opuszczenia swoich domów i drżą o życie swoich dzieci, mężów, braci i ojców.
Zapraszamy serdecznie do zakupu wyjątkowych cegiełek od serca, które z okazji Dnia Kobiet od 8 do 13 marca  możesz nabyć w doskonałej promocyjnej cenie!
Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zakupionych do 13 marca przeznaczony zostanie na wsparcie ukraińskich kobiet i ich rodzin!
W naszym sklepie z cegiełkami już dostępne wyjątkowe srebrne i złote serduszka ażurowe oraz inna biżuteria wykonana ze złomu srebra podarowanego przez Darczyńców. Ilości biżuterii ograniczone do wyczerpania zapasów! Zobacz tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/cegielki/
W sklepie z cegiełkami także pyszna, świeżo-palona, selekcjonowana „Kawa od serca” Fundacji – data wypalania
1 marca 2022, oraz specjalnie dla wielbicieli herbaty pyszne herbatki rzemieślnicze – mieszanki najróżniejszych herbat najwyższej jakości!
Solidarni z Ukrainą prowadzimy zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie – tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/serce-dla-ukrainy/
Dbamy o naszych Darczyńców! Kupując cegiełki od serca dołączasz do zacnego grona Darczyńców Fundacji i dzięki temu w razie potrzeby możesz liczyć na pomoc w pierwszej kolejności!
Dołącz do nas! Dobro wraca i zawsze się opłaca!
Dziękujemy!
    Calculate Shipping