KOPIUJ KRS >

XX Jubileuszowe MPS odbędą się …już w maju 2023!
‼️ Działamy ‼️ Odliczamy
Gdzie XX MPS – Mamy już wybrane trzy miejscowości / na północy, południu i na wschodzie kraju/, z którymi prowadzimy negocjacje i sprawdzamy zaplecze logistyczne oraz negocjujemy i przeliczamy koszty.
Robimy wszystko, aby koszty MPS były jak najniższe przy zachowaniu wysokiego poziomu logistyczno-organizacyjnego wydarzenia!
Możecie nam w tym pomóc, np. kupując Cegiełki od Serca – tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/cegielki/
Zapraszamy:
Wspieraj całoroczne działania Fundacji m.in. na rzecz organizacji tak wielkiego wydarzenia jakim będą XX Jubileuszowe MPS, maj 2023!
Większość z nas kocha dobrą kawę! Dlaczego więc nie pić Kawy od Serca FSJP2 i pomagać jednocześnie?
Teraz, specjalnie dla Was cegiełki w cenie promocyjnej: pyszna, świeżo palona, specjalnie selekcjonowana dla FSJP2 Kawa od Serca i Kubeczki Przyjaznego Skarbusia – seria limitowana!
Pozdrawiamy serdecznie i już tęsknimy za wyjątkową atmosferą MPS!
Wasz Zespól FSJP2