Fundacja “Przyjaciele Rakowa” #RakówCzęstochowa, na szkoleniu w FSJP2 z profesjonalnego fundraisingu w pigułce!

Uwielbiamy TAAAKIE wyzwania!

Miniony rok zakończończyliśmy bardzo twórczo i pracowicie dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z 👉 Klubem Sportowym RAKÓW CZĘSTOCHOWA podczas szkolenia z profesjonalnego fundraisingu “w pigułce” dla Fundacji #PrzyjacieleRakowa.

Jesteśmy przekonani, że z takimi kibicami, nowym spojrzeniem na działania charytatywne służce rozwojowi sportowemu dzieci i młodzieży oraz wsparciem projektowym od Fundacji Skarbowości JP2 powstanie wiele twórczych, wspaniałych projektów społecznych – także we współpracy partnerskiej z FSJP2.

Kochamy piłkę nożną, kochamy sport w każdej postaci
Brawo WY ! Działamy!

Wasz Zespół FSJP2 #PokolenieJP2 #fundraising #rakówczestochowa #przyjacielerakowa