fbpx
1procent

Organizacja
Pożytku
Publicznego
KOPIUJ KRS >

EnglishFrenchGermanPolishSpanish
My Skarbowcy

Jedna Fundacja – wiele możliwości wsparcia i satysfakcjonującego pomagania!

Udostępnij

Dziękujemy za udział w wydarzeniach organizowanych przez FSJP2 oraz w akcjach i kampaniach dobroczynnych na rzecz tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i pomocy.

Dzięki Wam możemy finansować kosztowne leczenie i rehabilitację ciężko chorych Podopiecznych oraz tworzyć i serwisować narzędzia IT, za pośrednictwem których szybko i transparentnie wspieramy osoby potrzebujące.

 

„Niektórych z nas los doświadcza w sposób szczególny. Nie mamy na to wpływu. Pozostaje nam ufać, że niesie to ze sobą ukryty, głęboki  sens, a dla Nas jest wyzwaniem, swego rodzaju „okazją” i sprawdzianem z naszego człowieczeństwa. Pomaganie to przywilej, a w rozrachunku ostatecznym liczy się tylko to, co zrobiliśmy dla innych…” Sławomir Dworski, Prezes FSJP2

W imieniu Podopiecznych Fundacji Skarbowości zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5 % KRS 0000039541 swojego podatku. Podopieczni: https://fundacjaskarbowosci.pl/zbiorki/portale-zbiorek/

 

Powierz w DOBRE RĘCE swoje 1,5% KRS 0000039541. Rozlicz się z Sercem i jak Ci wygodnie, a my zamienimy Twoje 1,5% w realną i skuteczną pomoc!

Prosty sposób na Twój 1,5% – tutaj: https://www.e-pity.pl/pity-2022/akcja-e-life-jeden-procent-2023-KRS-0000039541–903  – tu wypełniamy PIT samodzielnie, system sam generuje KRS Fundacji Skarbowości

lub tutaj: https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ – tu wybierz z listy KRS 0000039541 lub/i nazwę naszej organizacji: Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

 

Ważne! 

 1. Przekazując 1,5% podatku na rzecz konkretnego Podopiecznego wpisz koniecznie cel szczegółowy: nr Podopiecznego + imię i nazwisko, co pozwala automatycznie zaksięgować wpłaty.
 2. Jeżeli nie wiesz komu konkretnie dedykować 1,5% przekaż 1,5 % KRS 0000039541 bez wskazania celu szczegółowego. Twoja darowizna zasili wówczas Fundusz Darczyńców, dzięki któremu możemy natychmiast udzielić wsparcia w przypadkach nagłych, ciężkich zachorowań lub dramatycznych sytuacji losowych oraz wspierać systemowo i cykliczne długotrwałe leczenie osób ciężko chorych.
 3. Jeżeli w celach szczegółowych wpiszesz: Działania statutowe, Twoje 1,5% będzie wspierać działania Fundacji służące tworzeniu narzędzi IT, za pośrednictwem których można szybko, transparentnie i systemowo pozyskiwać darowizny oraz wspierać osoby potrzebujące.
 4. Wsparcie potrzebujących za pośrednictwem Fundacji Skarbowości jest gwarantem, że cała zebrana kwota trafi na cel wskazany przez Darczyńcę. Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II działa misyjnie i jako nieliczna w kraju nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od wpłat zebranych na rzecz Podopiecznych, co dotyczy także kwot zebranych z 1,5%!
 5. Jeśli chcesz wspierać działania Fundacji na rzecz Podopiecznych sam o tym decydujesz i możesz przekazać na ten cel swoje 1,5 % KRS 0000039541 lub świadomie dorzucić cegiełkę na rzecz wsparcia naszych działań podczas wspierania Podopiecznych na portalach zbiórki, za co serdecznie dziękujemy! Nawet niewielkie wpłaty w dużej ilości pozwalają nam m.in. serwisować działające już portale zbiórek: https://fundacjaskarbowosci.pl/zbiorki/ oraz tworzyć nowe na rzecz kolejnych Podopiecznych. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie naszych działań!
 6. Koszty działań na rzecz Podopiecznych pokrywamy m.in. z takich akcji i kampanii jak: utylizacja, ubezpieczeniasprzedaż cegiełekkampania społeczna Litry Dobra, zakupy przez portal FaniMani, 1,5% dedykowane na cele statutowe, darowizny indywidualne i cykliczne oraz darowizny od firm w ramach CSR/Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
 7. Wyróżnia nas to, że w sposób szczególny dbamy o środki powierzone naszej organizacji oraz o Darczyńców FSJP2, dostarczając Im satysfakcji z pomagania! Sprawdź jak działamy, co i dlaczego robimy! Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy lub dołącz do grona zadowolonych Darczyńców, którzy za naszym pośrednictwem, w sposób usystematyzowany i ciągły wspierają ciężko chorych i potrzebujących!
 8. Wszyscy Darczyńcy, którzy przekazali darowiznę za pośrednictwem płatności elektronicznych otrzymują na przełomie styczeń/luty każdego roku automatyczne potwierdzenie darowizn na adres e-mail, który został podany podczas dokonywania płatności.

 

Ważne informacje dodatkowe! 

Jedna Fundacja – wiele możliwości pomagania! Dołącz do nas! Z nami możesz pomagać na wiele sposobów i korzystać jednocześnie z programów dedykowanych Darczyńcom FSJP2! 

 1. Zgłoś się do nas jeżeli Ty lub ktoś z Twojej rodziny potrzebuje pomocy lub wsparcia! Ważne! Przynależność do innej Fundacji nie wyklucza Ciebie z otrzymania wsparcia i pomocy od Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II. Działamy misyjnie, szybko, skutecznie i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad należnego szacunku i godności osoby, która zwraca się do nas z prośbą i pomoc. Wystarczy wypełnić wniosek online tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/wniosek-o-pomoc/ i czekać na kontakt. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.
 2.  Zgłoś do nas osobęktóra potrzebuje wsparcia i pomocy! Jest wiele osób potrzebujących, które często nie mają siły i odwagi, aby prosić o pomoc i z reguły są zbyt skrępowane swoja sytuacją, aby zwrócić się z prośbą o wsparcie – możemy im w tym pomóc, możesz zrobić to Ty uruchamiając w ten sposób „lawinę dobra i wsparcia”, co wzmacnia także duchowo i emocjonalnie potrzebujących. Możesz zachęcić osobę chorą do dołączenia do grona naszych Podopiecznych lub sam Ją zgłosić po podpisaniu stosownego pełnomocnictwa: https://fundacjaskarbowosci.pl/wniosek-o-pomoc/

 

Dołącz do wybranej/ych kampanii dobroczynnych, których celem jest pozyskiwanie funduszy m.in. na tworzenie, serwisowanie i rozwój automatycznych portali zbiórek dla Podopiecznych:

 1. Litry Dobra – Tankuj taniej i pomagajPrzekaż darowiznę nie mniejszą niż 30 zł i korzystaj z rabatów m.in. na paliwo na stacjach Lotos i Orlen – szczegóły tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/litry-dobra/
 2. Nie kupuję – licytuję! Tutaj:  https://www.facebook.com/groups/286935932288105    Regulamin Aukcji:  https://bit.ly/RegulaminAukcji_FSJP2   Teraz na grupie do wylicytowania oryginalna złota i srebrna, piękna biżuteria podarowana przez Darczyńców oraz biżuteria  wykonana ze złomu złota i srebra, a także aukcje świąteczne.
 3. Kup cegiełkę od Serca i pomagaj! Tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/cegielki/. W sklepiku z cegiełkami m.in. doskonała w smaku i aromacie, świeżo palona Kawa od Serca FSJP2 oraz wybrane serie pięknej, oryginalnej biżuterii  wykonanej ze złomu złota i srebra podarowanego przez Darczyńców.
 4. Złote Serce! Tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/…/zlote-i-srebrne…/  Przekaż złom złotej i srebrnej biżuterii, z którego wykonamy złote i srebrne „skarbowe serduszka ażurowe”, które można licytować na grupie FB Pomoc od Serca – Aukcje  na rzecz Podopiecznych Fundacji  lub zakupić jako cegiełki tutaj: https://fundacjaskarbowosci.pl/cegielki/
 5. Pomaganie poprzez tanie kupowanie! Tutaj  specjalne rabaty i promocje dla Tych, którzy kupują online przez portal FanMani! Pomagaj przy okazji zakupów online bez żadnych kosztów, a darowiznę dla  Fundacji przekaże sklep, w którym dokonałeś/aś zakupów! Kupuj bezpiecznie i z sercem w ponad 1600 sklepach niemal wszystkich marek! Teraz doskonałe rabaty i promocje świąteczne we wszystkich sklepach!
 6. Pomaganie przez cykliczne wspieranie! Tutaj wspieraj nasze działania darowiznami cyklicznymi, które zasilają Fundusz Darczyńców, dzięki któremu możemy planować nasze działania na rzecz ciężko chorych  Podopiecznych i możemy zabezpieczyć Podopiecznych w przypadkach nagłych, ciężkich zachorowań czy zdarzeń losowych.
 7. Pomaganie przez udostępnianie: Udostępniamy – Pomagamy! Udostępniaj informacje przekazywane przez Fundację Skarbowości! Siła naszego oddziaływania jest zależna od ilości osób, które do nas dołączą w jakikolwiek sposób! Twoja pomoc ma ogromne znaczenie jeśli opowiadasz o nas innym i pokazujesz, co i jak robimy na rzecz wsparcia ciężko chorych oraz jak dbamy o środki powierzone nam przez Darczyńców.

 

Dowiedz się o nas więcej:

Wywiad radiowy podsumowujący 20 lat działalności Fundacji: Radio PIK wywiad z 13 października 2019 w zw. z jubileuszem 20 lat działalnosci: https://www.radiopik.pl/public/118/220/118_157158245710.mp3

Wywiad radiowy dot. działań Fundacji, m.in. udzielania pomocy, akcji i kampanii społecznych: Radio PIK wywiad z 6 marca 2022:  https://www.radiopik.pl/public/118/412/118_164661789810.mp3

 

Dobro wraca i zawsze się opłaca, a jeśli KTOŚ prosi nas o pomoc, to znaczy, że jesteśmy jeszcze COŚ warci…

Pozdrawiamy serdecznie,

Wasz Zespół FSJP2 #PokolenieJP2

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

Tel.: 52 332 92 41, 608 343 475

biuro@fundacjaskarbowosci.pl

www.fundacjaskarbowosci.pl

Facebook

  Calculate Shipping