KOPIUJ KRS >

Logotyp Fundacja Skarbowości

W programie bierze już udział prawie 800 osób, które zatankowały łącznie prawie 250 tys. litrów paliwa na stacjach LOTOS!

Tankując na stacjach LOTOS z KARTĄ LitryDobra korzystasz z wielu rabatów wynegocjowanych przez Fundację Skarbowości i wspierasz jednocześnie Podopiecznych Fundacji. Wystarczy jedynie 20 zł przekazane jako darowizna, aby zostać posiadaczem karty ważnej aż do 2025 roku!

Aby otrzymać Kartę Paliwową LOTOS – LITRY DOBRA należy:

1. Przekaż darowiznę

Przekaż darowiznę na rzecz FUNDUSZU DARCZYŃCÓW nie mniejszą niż 20 zł: online http://bit.ly/Darowizna_onlin lub na konto Fundacji Skarbowości: 83 1240 1183 1111 0000 1291 2865 Tytułem: Darowizna – KARTA

2. Prześlij dowód wpłaty

Prześlij dowód wpłaty na: biuro@fundacjaskarbowosci.pl podając: imię, nazwisko i adres do korespondencji – dane wykorzystane zostaną wyłącznie do przesłania pocztą KARTY LOTOS.

Aktualne rabaty w projekcie LITRY DOBRA:

10 gr/litr

10 gr/litr rabatu na zakup oleju napędowego i benzyny

7 gr/litr

7 gr/litr rabatu na zakup LPG

15 gr/litr

15 gr/litr rabatu na zakup ON Dynamic i PB98 Dynamic

10% rabatu

10% rabatu na zakup olejów i płynów do spryskiwaczy

15% rabatu

15% rabatu na usługi myjni

10% rabatu

10% rabatu na zakupy gastronomiczne CAFE PUNKT

Im więcej osób będzie korzystało z kart, tym bardziej wzrastają nasze możliwości negocjacyjne i możemy pozyskiwać dla Was kolejne rabaty!

Zapraszajcie do programu przyjaciół, rodzinę, znajomych i cieszcie się satysfakcjonującym pomaganiem!