204. Kamil Harasiuk

pod numer
Otrzymane sms-y: 94

204. Kamil Harasiuk

Kamilowi można pomóc za pośrednictwem Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II :

1. Przekazując dowolną darowiznę online.
  2. Przekazując 1% podatku – KRS 0000039541, cel szczegółowy: 204. Kamil Harasiuk
  3. Wysyłając SMS na numer 72 601 o treści WSPIERAM.204  /koszt SMS 2,46zł z VAT/

Drodzy Skarbowcy!

Dzisiaj za pomoc wszystkim Darczyńcom dziękuje nasz Podopieczny Kamil Harasiuk wraz Rodzicami.

Kamilek ma 7 lat, a 3 lata temu zdiagnozowano u niego cukrzycę typu I insulinozależną. Jest to diagnoza jakże trudna do przyjęcia przez osobę dorosłą, a co dopiero przez tak małe dziecko. Jak wytłumaczyć dziecku – dlaczego ciągle musi być kłute igłami, dlaczego nie może robić tego wszystkiego, co jego rówieśnicy, dlaczego nie może wszystkiego jeść, dlaczego czasami inne dzieci mu dokuczają z tego powodu.

Życie Kamila i jego rodziny podporządkowane jest tej chorobie, a wszystkie środki finansowe w pierwszej kolejności przeznaczane są na zakup sprzętu diabetologicznego.

Dodaj pozdrowienie