ORGANIZACJA
PUBLICZNEGO

Przekaż darowiznę
Mistrzostwa

XVIII Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów, Świnoujście 24 – 25 maja 2019r.

Drodzy Skarbowcy!

W imieniu Zarządu Fundacji Skarbowości oraz Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie zapraszamy Pracowników KAS i MF na XVIII Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów, które odbędą się w dniach 24 – 25 maja 2019 r. w Świnoujściu.

W związku z 100.rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100.rocznicą utworzenia Skarbowości /lipiec 2019/ XVIII MPS będą przebiegać pod hasłem: Wolność jest w Nas! Dumni ze swojej Niepodległej! MPS realizowane są przez Fundację Skarbowości w ramach Programu Wieloletniego „NIEPODLEGŁA” zgodnie z autorskim projektem Fundacji Skarbowości pod nazwą „SKARBOWCY DLA NIEPODLEGŁEJ”.