PRZEKAŻ DAROWIZNĘ CYKLICZNĄ

Dziękujemy, że decydujesz się wspierać cyklicznie działania Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II na rzecz ciężko chorych Podopiecznych Fundacji.

Oznacza to, że raz w miesiącu zostanie pobrana automatycznie Darowizna ustalona przez Ciebie – z podanej przez Ciebie karty.

WAŻNE!

W każdej chwili możesz zmienić kwotę lub wycofać polecenie wpłaty cyklicznej. W tym celu, co najmniej 2 dni przed terminem pobrania darowizny, prześlij na adres e-mail: biuro@fundacjaskarbowosci.pl informację podając imię i nazwisko, na które ustalona została darowizna oraz napisz jakiej zmiany oczekujesz.

Dbamy o naszych Darczyńców, dlatego Regularni Darczyńcy Fundacji mogą, w razie potrzeby, liczyć na wsparcie Fundacji w pierwszej kolejności.

Dziękujemy! Razem możemy więcej! Dobro wraca i zawsze się opłaca!

Wasz Zespół Fundacji Skarbowości #PokolenieJP2 #satysfakcjazpomagania #wsparcie #pomoc #jedenprocent #KRS0000039541

Wypełnij formularz darowizny

Wybierz kwotę

Wybierz dzień miesiąca, którego kwota ma być pobierana:
(zawsze 1-go, zawsze 10-go, zawsze 20-go)

mastercard przelewy24 visa