Punkt Konsultacyjny

W ramach realizowanego zadania pod nazwą: Profesjonalizacja Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II w celu skutecznej realizacji misji w perspektywie wieloletniej (konkurs PROO-1a EDYCJA  2020) w biurze Fundacji codziennie od poniedziałku do piątku czynny jest Punkt Konsultacyjny, gdzie uzyskasz informacje dotyczące m.in.:

• wszelkich działań Fundacji
  • projektów realizowanych przez Fundację
  • projektów realizowanych przez Fundację we współpracy partnerskiej
  • możliwości przekazania 1% oraz korzystania z odpisu 1%
  • możliwości wykorzystania narzędzi umożliwiających prowadzenie zbiórek, w tym zbiórek publicznych
  • możliwości utworzenia portalu zbiórki na cele zdrowotne i społeczne
  • możliwości otrzymania pomocy i wsparcia
  • możliwości udzielania pomocy i wsparcia Podopiecznym Fundacji

Jeżeli potrzebujesz wsparcia i pomocy lub chcesz zaangażować się w satysfakcjonujące pomaganie:

• Zadzwoń do nas koniecznie!  Tel.: 52 332 92 41
  • Wyślij maila: biuro@fundacjaskarbowosci.pl
  • Umów się telefonicznie /tel.: 52 332 92 41/ na spotkanie z naszym konsultantem i odwiedź nas osobiście w biurze Fundacji: Bydgoszcz, ul. Dworcowa 12/5

W związku z kolejnymi falami pandemii koronowirusa Punkt Konsultacyjny działa nieprzerwanie online / tel.: 52 332 92 41, biuro@fundacjaskarbowosci.pl

ZAPRASZAMY!

• P
Twój koszyk
Twój koszyk jest pustyPowrót do cegiełek