ORGANIZACJA
PUBLICZNEGO

Przekaż darowiznę

Wniosek o pomoc

Prosimy wypełnić online po zapoznaniu się z REGULAMINEM UDZIELANIA POMOCY! Wniosek prosimy wypełnić elektronicznie i wysłać.
Wniosek jest ważny po załączeniu fotografii osoby potrzebującej pomocy oraz po załączeniu dokumentacji potwierdzającej trudną sytuację zdrowotną lub losową.
WNIOSKODAWCĄ może być osoba pełnoletnia potrzebująca pomocy lub osoba, która zwraca się z prośbą o pomoc dla swojego niepełnoletniego dziecka albo osoby pozostającej pod opieka prawna Wnioskodawcy.
OŚWIADCZENIA

Dane Wnioskodawcy

Dane Potrzebującego

Zwracam się z prośbą do Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II o udzielenie pomocy finansowej w związku z:

1. Trudną sytuacją zdrowotną

2. Trudną sytuacją losową

Proszę o:

3. Przyznanie ZAPOMOGI LOSOWEJ z Funduszu Darczyńców

4. Użyczenie SUBKONTA Fundacji

5. Przyjęcie do grona Podopiecznych, na których zbierany jest odpis 1% podatku

Informuję jednocześnie, że:

6. Jestem pod opieką innej Fundacji, Stowarzyszenia, itp.

TakNie

7. Zbieram samodzielnie środki finansowe na potrzeby wskazane we wniosku m.in. poprzez portale internetowe, np. stronę internetową, funpage, facebook, itp.

8. Jestem REGULARNYM DARCZYŃCĄ Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II

TakNie

9. Członkowie mojej Rodziny są REGULARNYMI DARCZYŃCAMI Fundacji Skarbowości im Jana Pawła II

10. Jestem pracownikiem jednostki skarbowej

TakNie

11. Brałam/em udział w akcjach i działaniach organizowanych przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II

TakNie

12. Otrzymałem/am wcześniej pomoc finansową od Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II

TakNie

Proszę opisać sytuację zdrowotną lub losową swoją lub osoby pozostającej pod opieką.

Proszę załączyć fotografię (maks. 2mb) oraz dokumentację potwierdzającą opisaną sytuację