Trwają prace nad rozwojem CRM “Solution”. Automatyczne portale zbiórek wkrótce dla wszystkich Podopiecznych Fundacji.

Dobiegają końca kilkumiesięczne prace nad automatycznym systemem publikowania PORTALI ZBIÓREK dla wszystkich Podopiecznych Fundacji.
👍 Planujemy, aby już w marcu każdy Podopieczny zarejestrowany w autorskim systemie Fundacji CRM “Solution” miał swój dedykowany PORTAL ZBIÓRKI
Dziękujemy Zespołowi Special Space – agencja interaktywna, który podjął wyzwanie stworzenia dla nas dedykowanego systemu zarządzania CRM i czuwa nad wdrażaniem nowych pomysłów i nowoczesnych rozwiązań systemowych.
💞 Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, dzięki którym jest to możliwe i którzy wspierają nasze działania darowiznami cyklicznymi https://fundacjaskarbowosci.pl/przekaz-darowizne-cykliczna/
Dzięki Wam możemy rozwijać i tworzyć nowe narzędzia wspierania ciężko chorych Podopiecznych. I jak widać do naszego zespołu dołączyła także młoda labladorka NALA – nasza terapia koronawirusowa, która umila nam nie tylko pracowite wieczory spędzane w biurze!
Pozdrawiamy serdecznie,
    Metody wysyłki zostaną zaktualizowane podczas składania zamówienia.