Zamów Kwartalnik Fundacji Skarbowości i wspieraj działania na rzecz Podopiecznych
Dziękujemy! Druk zamówienia do pobrania tutaj.

My Skarbowcy to jedyne takie czasopismo dla Skarbowców i o Skarbowcach. To pozytywne i konstruktywne forum wymiany myśli, poglądów i idei służących przede wszystkim integracji i wzmacnianiu więzi w naszym środowisku. To forum promowania wartościowych idei zgodnych z nauczaniem patrona Fundacji św. Jana Pawła II. Dzięki naszemu Kwartalnikowi docieramy do ciekawych osób, ludzi pełnych pasji i zaangażowania, realizujących się doskonale także poza pracą. Zgłoś się do nas biuro@fundacjaskarbowosci.pl chętnie napiszemy o Twoich pasjach i zainteresowaniach, chętnie przedstawimy Cię innym Skarbowcom. Może Twój pomysł na życie zainspiruje kogoś do twórczego, pełnego pasji działania i kreowania swojej rzeczywistości.